Sagopa Kajmer Fan

Forumdan Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz . . . !

Aksi Tatirde Konuları GöremeyebiLir, Mesaj Yazamaya BiLirsiniz ..

Lütfen 3 Saniyenizi Ayırıp Üye Olunuz .. !

Join the forum, it's quick and easy

Sagopa Kajmer Fan

Forumdan Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz . . . !

Aksi Tatirde Konuları GöremeyebiLir, Mesaj Yazamaya BiLirsiniz ..

Lütfen 3 Saniyenizi Ayırıp Üye Olunuz .. !

Sagopa Kajmer Fan

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesaj Açma , Arama Vb.

FataL
    FataL
    ѕιтє кυяυ¢υѕυ
    ѕιтє кυяυ¢υѕυ

Aktiflik :
    Mesaj Açma , Arama Vb. Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Mesaj Açma , Arama Vb. Right_bar_bleue

Mesaj Açma , Arama Vb. Empty Mesaj Açma , Arama Vb.

Mesaj tarafından FataL Cuma Haz. 12, 2009 7:21 pm

Arkadaşlar mesajlarımıza dikkat edelim lütfen.Türkçe olmayan harfleri yazmamaya özen gösterelim.Büyük harfle yazmayalım.Biz yapalım yetkililer düzeltsin yok arkadaşlar.Üye olurken bunları kabul edip üye oluyoruz.Başlıklarda saçma saçma kelimeler var.Türkçe imla kurallarına uymayan başlıkları biz sizin arkanızdan iki de bir düzeltmek zorunda kalıyoruz.Biraz daha dikkat edin.Devam etmeniz durumunda komular direk silinecektir.Verilen karmalara da sonradan özel mesaj ile itiraz etmeyin.Sonra benim açtığım konu nerde demeyin.Bizde girip konulara mesaj yazmak istiyoruz.Bize de bu fırsatı sunmak için biraz dikkat edin. Wink

Önceden açılmış bir konuyu tekrardan açmamaya dikkat edin.Arama butonu diye birşey var.Kullanın arkadaşlar.Başlığa göre ya da içinde ki keleimelere göre tüm forumlarda seçeneğini seçerek arama yapalım.Biraz kurcalayarak arama denen şeyin ne olduğunu öğrenelim. -_- Razz

Ayriyetten komik yazılar bölümü siz süper,çok güzel olmuş,aman çok güldüm vb. gibi mesajlar atmanız için açılmadı.Biraz yeteneğiniz varsa sizde diyaloglar yazın,biraz konuşmaların içine katılın.Böyle mesajlar istemiyoruz.Okuyun sadece o zaman.Sizin oraya illah bişey yazacam diye kasmanıza bizim de öyle saçma mesajları okumamıza gerek olmadığını sanıyorum.

Not : Bu Bölüme Sadece Adminstratörler Konu Açabilir ...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:16 pm